Agnieszka Szymecka-Wesołowska

dr nauk prawnych

Food law to moja praca i pasja. Na co dzień pomagam producentom, przetwórcom i dystrybutorom żywności odnaleźć się w otoczeniu regulacyjnym rynku spożywczego. A wszystko to, by żywność na naszych stołach była zdrowa, dobrej jakości i służyła konsumentom.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

NASZ KOMENTARZ DO USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA

Agnieszka Szymecka-Wesołowska25 kwietnia 2013Komentarze (0)

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w dniu dzisiejszym, tj. 25 kwietnia 2013 r. na polskim rynku wydawniczym pojawiła się nasza książka pt. „Bezpieczeństwo żywności i żywienia. Komentarz”, wydawnictwa Wolters Kluwer Polska. Ja osobiście mam przyjemność być redaktorką naukową i współautorką książki. Współautorzy to znakomici praktycy i teoretycy prawa żywnościowego; wśród nich także mój wspólnik i współzałożyciel Centrum Prawa Żywnościowego – Daniel Szostek.

W tym miejscu bardzo im wszystkim dziękuję za wspólną realizację tej publikacji – jakże ważnej, jak wierzę, dla rynku spożywczego i rozwoju polskiego prawa żywnościowego. Podziękowania kieruję zatem nie tylko do mojego wspólnika, ale także do dr. Andrzeja Balickiego, dr. Pawła Wojciechowskiego, Filipa Opoki oraz Macieja Syski. Komentarz jest owocem naszej wytężonej, prawie dwuletniej pracy, która odzwierciedla nasze doświadczenia zdobyte w trakcie praktyki prawniczej na rynku żywnościowym, jak i w ramach  rozwoju naukowego każdego z Autorów.

Last but not least – włączając wątek osobisty – szczególne podziękowania pozwalam sobie skierować do mojego męża – Macieja Wesołowskiego, któremu dziękuję nie tylko za codzienne wsparcie i cierpliwość, ale także i przede wszystkim za nieustającą motywację, długie godziny dyskusji oraz naukową i zawodową inspirację.

Komentarz ukazał się w nakładzie 600 egzemplarzy i jest do nabycia w księgarniach naukowych w całej Polsce (m.in. w księgarni internetowej Wolters Kluwer Polska).

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@food-law.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: