Agnieszka Szymecka-Wesołowska

dr nauk prawnych

Food law to moja praca i pasja. Na co dzień pomagam producentom, przetwórcom i dystrybutorom żywności odnaleźć się w otoczeniu regulacyjnym rynku spożywczego. A wszystko to, by żywność na naszych stołach była zdrowa, dobrej jakości i służyła konsumentom.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Ruszyła Akademia Prawa Żywnościowego

Agnieszka Szymecka-Wesołowska24 listopada 20152 komentarze

Miło mi poinformować, że uruchomiliśmy Akademię Prawa Żywnościowego, czyli szkolenia on-line, na które wiele osób od dawna czekało! Teraz już nie trzeba ruszać się z domu (lub z biura), by zdobyć wiedzę z zakresu prawa żywnościowego. Wachlarz tematów jest obszerny i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W ramach Akademii staramy się poruszać wszystkie najważniejsze zagadnienia i problemy prawne, z którymi spotyka się branża spożywcza. A gdyby czegoś zabrakło – dajcie znać! – uzupełnimy program. Szkolenia są dostępne na naszej stronie internetowej: http://szkolenia.food-law.pl/ Bardzo serdecznie zapraszamy! Czekamy też na Wasze komentarze!

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Radosław Błoch Listopad 24, 2015 o 22:34

Pani Agnieszko!Bardzo dobry pomysł !że szkoleniami on-line.Pozdrawiam Radosław Błoch.

Odpowiedz

Agnieszka Szymecka Listopad 25, 2015 o 09:08

Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że się przysłużą. Miłego dnia życzę 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@food-law.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: