Agnieszka Szymecka-Wesołowska

dr nauk prawnych

Food law to moja praca i pasja. Na co dzień pomagam producentom, przetwórcom i dystrybutorom żywności odnaleźć się w otoczeniu regulacyjnym rynku spożywczego. A wszystko to, by żywność na naszych stołach była zdrowa, dobrej jakości i służyła konsumentom.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Co jeść, Panie Premierze?

Agnieszka Szymecka-Wesołowska29 kwietnia 2012Komentarze (0)

Z takim pytaniem zamierza wystąpić do Prezesa Rady Ministrów redakcja magazynu „Bezpieczeństwo i Higiena Żywności„. Po aferach żywnościowych – najpierw z solą wypadową a potem suszem jajecznym – rodzi się bowiem (po raz kolejny) pytanie o kondycję systemu urzędowej kontroli żywności w Polsce. Czy system ten spełnia swoje funkcje? Czy wielość inspekcji i krzyżowanie się kompetencji może gwarantować wysoką jakość kontroli z pożytkiem zarówno dla producentów jak i konsumentów? Komu powinna podlegać Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Żywności?

O otwarcie powszechnej, merytorycznej dyskusji na ten temat apeluje do Premiera Redakcja czasopisma. Podpis pod listem otwartym w tej sprawie może złożyć każda zainteresowana osoba. Wystarczy przesłać do dnia 08.05.2012 r. swoje imię i nazwisko, pełnioną funkcję oraz stopień naukowy na adres redakcja@zywnosc.com.pl, w tytule maila wpisując „zgoda”. Po tym terminie list wraz z zebranymi podpisami zostanie przesłany do Prezesa Rady Ministrów.

LIST OTWARTY DO PANA PREMIERA DONALDA TUSKA

 

 

 

 

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Agnieszka Szymecka-Wesołowska

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: