Agnieszka Szymecka-Wesołowska

dr nauk prawnych

Food law to moja praca i pasja. Na co dzień pomagam producentom, przetwórcom i dystrybutorom żywności odnaleźć się w otoczeniu regulacyjnym rynku spożywczego. A wszystko to, by żywność na naszych stołach była zdrowa, dobrej jakości i służyła konsumentom.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Co jeść, Panie Premierze?

Agnieszka Szymecka-Wesołowska29 kwietnia 2012Komentarze (0)

Z takim pytaniem zamierza wystąpić do Prezesa Rady Ministrów redakcja magazynu “Bezpieczeństwo i Higiena Żywności“. Po aferach żywnościowych – najpierw z solą wypadową a potem suszem jajecznym – rodzi się bowiem (po raz kolejny) pytanie o kondycję systemu urzędowej kontroli żywności w Polsce. Czy system ten spełnia swoje funkcje? Czy wielość inspekcji i krzyżowanie się kompetencji może gwarantować wysoką jakość kontroli z pożytkiem zarówno dla producentów jak i konsumentów? Komu powinna podlegać Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Żywności?

O otwarcie powszechnej, merytorycznej dyskusji na ten temat apeluje do Premiera Redakcja czasopisma. Podpis pod listem otwartym w tej sprawie może złożyć każda zainteresowana osoba. Wystarczy przesłać do dnia 08.05.2012 r. swoje imię i nazwisko, pełnioną funkcję oraz stopień naukowy na adres redakcja@zywnosc.com.pl, w tytule maila wpisując „zgoda”. Po tym terminie list wraz z zebranymi podpisami zostanie przesłany do Prezesa Rady Ministrów.

LIST OTWARTY DO PANA PREMIERA DONALDA TUSKA

 

 

 

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 606 107 400e-mail: biuro@food-law.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/prawo-zywnosciowe.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@food-law.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: