Agnieszka Szymecka-Wesołowska

dr nauk prawnych

Food law to moja praca i pasja. Na co dzień pomagam producentom, przetwórcom i dystrybutorom żywności odnaleźć się w otoczeniu regulacyjnym rynku spożywczego. A wszystko to, by żywność na naszych stołach była zdrowa, dobrej jakości i służyła konsumentom.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

NASZ KOMENTARZ DO USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA

Agnieszka Szymecka-Wesołowska25 kwietnia 2013Komentarze (0)

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w dniu dzisiejszym, tj. 25 kwietnia 2013 r. na polskim rynku wydawniczym pojawiła się nasza książka pt. „Bezpieczeństwo żywności i żywienia. Komentarz”, wydawnictwa Wolters Kluwer Polska. Ja osobiście mam przyjemność być redaktorką naukową i współautorką książki. Współautorzy to znakomici praktycy i teoretycy prawa żywnościowego; wśród nich także mój wspólnik i współzałożyciel Centrum Prawa Żywnościowego – Daniel Szostek.

W tym miejscu bardzo im wszystkim dziękuję za wspólną realizację tej publikacji – jakże ważnej, jak wierzę, dla rynku spożywczego i rozwoju polskiego prawa żywnościowego. Podziękowania kieruję zatem nie tylko do mojego wspólnika, ale także do dr. Andrzeja Balickiego, dr. Pawła Wojciechowskiego, Filipa Opoki oraz Macieja Syski. Komentarz jest owocem naszej wytężonej, prawie dwuletniej pracy, która odzwierciedla nasze doświadczenia zdobyte w trakcie praktyki prawniczej na rynku żywnościowym, jak i w ramach  rozwoju naukowego każdego z Autorów.

Last but not least – włączając wątek osobisty – szczególne podziękowania pozwalam sobie skierować do mojego męża – Macieja Wesołowskiego, któremu dziękuję nie tylko za codzienne wsparcie i cierpliwość, ale także i przede wszystkim za nieustającą motywację, długie godziny dyskusji oraz naukową i zawodową inspirację.

Komentarz ukazał się w nakładzie 600 egzemplarzy i jest do nabycia w księgarniach naukowych w całej Polsce (m.in. w księgarni internetowej Wolters Kluwer Polska).

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Agnieszka Szymecka-Wesołowska

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: